Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hryVálečné hryBudovatelské hryPro holky

Travian

MMO Travian - v této hře se stáváš náčelníkem kmene a buduješ svou říši ve které sláva a velikost nemá konce.

   Začni hrát Travian zdarma   
Travian je strategická webová hra, ve které hráči rozvíjejí svoje vesnice, obchodují a bojují.

Vstup do příběhu kompletně vyprávěného komplexní sítí hráčských akcí. Cestuj ve světě tak obrovském, že i nejrychlejšímu jezdci trvá jeho přejetí několik dní. Lítí Germáni, neústupní Římané a zruční Galové budou na tvé straně – nebo v cestě. Obchodní systémy provozované hráči umožňují schopnému člověku vydělat jmění.

Prostředí hry je zasazené do pozdní antiky. Hráč může hrát za jeden ze tří národů: Římané, Germáni a Galové. Každý národ má své výhody a nevýhody: Římané mohou stavět pole a budovu současně, ale mají nejdražší jednotky, Germáni mají nejlevnější jednotky, vhodné pro agresivní hráče, kteří mají s hrou již zkušenosti a mohou vykrást i část úkrytu, Galové mohou vyrábět pasti na nepřátelské vojáky, mají větší kapacitu úkrytů, nejrychlejší jednotky a jsou lepší v obraně. Hráčům co hrají Travian poprvé je doporučován národ Galové. Volba národa ale nijak neomezuje obchod či boj s jinými národy. Hráči mohou vytvářet „aliance“ a v jejich rámci uzavírat spojenectví či vyhlašovat války. Ve svých vlastních vesnicích staví hráči budovy a vylepšují pole, doly a lesy tak, aby zvýšili produkci surovin. V příslušných budovách (kasárny, stáje a dílny) také mohou stavět vojenské jednotky. S nimi pak mohou útočit na jiné vesnice či oázy, a získávat tak další suroviny, ničit nepřátelským hráčům vojsko i vesnice nebo cizí vesnice a neobsazená pole přímo zabírat.

Každý hráč má na počátku hry jednu vesnici, která se nachází na dvourozměrné čtverečkované mapě o velikosti 641 601 čtverců. Každé políčko je vyjádřeno dvěma souřadnicemi x a y od 400 do −400, každá vesnice nebo oáza představuje jeden čtverec. Populace vesnice vyjadřuje její velikost. Postupně může ve hře zakládat či dobývat další vesnice. Na útočení či obchodování s jinými vesnicemi mají vliv vzdálenost mezi nimi na mapě a rychlost daných jednotek. Různé čtverce na mapě také mohou nabízet různé množství surovinových polí.

Travian si můžeš zahrát zdarma! Vyzkoušej ho klidně hned!   Hraj Travian zdarma   

Videa ze hry Travian   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít