Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hry

Enlisted

Nová hra Enlisted z prostředí 2. světové války! Enlisted je free-to-play střílečka pro více hráčů, ve které velíš pěchotě, pozemním vozidlům a letadlům v obrovských bitvách druhé světové války. Prostřednictvím metagame odemkneš nové oddíly vojáků, zbraní, vybavení a vozidel a můžeš vylepšovat a vylepšovat své vojáky a vozidla novými výhodami, dovednostmi a vylepšeními. Vše navíc v úžasné grafice.

   Začni hrát Enlisted zdarma   
Veď svůj oddíl vojáků v rozsáhlých bojích s pěchotou, obrněnými vozidly a letadly, které spolu bojují na nejslavnějších bojištích druhé světové války.

Enlisted je týmová MMO střílečka pro PC ve druhé světové válce, kde působíš jako velitel pěchoty, posádka tanku nebo pilot letadla. Výzbroj, uniforma vojáka, vzhled a schopnosti vozidel ve hře jsou v souladu s historickými fakty.

Každý tým se skládá z několika vojáků, které lze vycvičit, vybavit novými zbraněmi a předměty a poté je vzít do bitvy. Ty ovládáš jednoho vojáka přímo, zatímco ostatní vojáci budou řízeni AI, která poslouchá Tvoje rozkazy. Můžeš přepínat mezi vojáky a zůstat v nejzajímavějším bodě bitevní události poté, co byla část Tvého týmu poražena.

Desítky jednotek s různými specializacemi se současně účastní poddůstojnických bitev. To zajišťuje maximální hustotu a efektnost bitvy při zachování vysokého podílu každého účastníka na vítězství týmu. Pěchota, obrněná vozidla a letadla spolu bojují a v jedné herní relaci si můžeš vyzkoušet několik rolí.


   Hraj Enlisted zdarma   

Videa ze hry Enlisted   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít