Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hry

Grepolis

MMO Grepolis - půjdeš po stopách hrdinů ve starověkém Řecku - buduješ své město, armádu a loďstvo. Na cestě za slávou a mocností ale musíš brát ohledy na bohy.

   Začni hrát Grepolis zdarma   
Jsi připraven dobýt starověké Řecko? Chceš jít po stopách Alexandra Velikého, Persea, Leonida, Achillea a dalších řeckých hrdinů? Tak se přidej k nám v jedinečném dobrodružství ve světě starověkého Řecka!

V této browser onlinové hře je tvým úkolem vystavět svou malou polis až k velké metropoli, vybudovat mocnou armádu a loďstvo, a nakonec dobýt vzdálený ostrov. Na tvé cestě ke slávě a cti bys měl také pamatovat na bohy z řeckého Pantheónu: Diova, Hádova, Héřina, Athénina, Artemidina nebo Poseidónova přízeň rozhodne o tvém vítězství či porážce.

Tato Wiki byla vytvořena, aby ti pomohla při tvé snaze o dobytí světa. Najdeš zde vše o herních pravidlech, jak vše funguje a strategické příručky napsané zkušenými hráči. S těmito informacemi budeš brzy kráčet bitevními poli s takovou sebedůvěrou jako hrdinové Illiady.   Hraj Grepolis zdarma   

Videa ze hry Grepolis

Upoutávka na hru
YouGames.cz - Grepolis, úvod do hry


   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít